Hotel Elbrus*** SPA & WELLNESS
PAKIETY
SPRAWDŹ PROMOCJE%

Wielkanocny pakiet niespodzianek

Dla Najmłodszych


Elbruslandia - Nasza Sala Zabaw to jedyne w swoim rodzaju magiczne miejsce, gdzie każda pociecha znajdzie dla siebie mnóstwo atrakcji. Zapewniamy niezapomnianą zabawę!

Warsztaty Aktywno - Kreatywne - to miejsce zabawy, rozwoju oraz nauki. Warsztaty plastyczne pobudzą wyobraźnię i kreatywność dzieci. Będzie aktywnie, twórczo i kolorowo. 

Kino Malucha - bajki i filmy, a w nich ulubione postacie


Dla dorosłych


Zajęcia fitness 
Fitness jak każda forma aktywności korzystanie wpływa na nasze zdrowie i sampoczucie. Zestawy ćwiczeń wykonywane w czasie fitnessu mają na celu wzmocnienie i ukształtowanie mięśni. 


Nordic-walking
Jak każda forma sportu, spacer z kijami poprawia kondycję i wydolnośc oraganizmu, a także odciąża stawy. Przy okazji mogą Państwo podziwiać przepiękne widoki szczyrkowskich gór zapominając o codzienności. 


Aqua aerobic
Zajęcia w wodzie prowadzone przez wykfalifikowanego instruktora. Wzmocnią Państwo mięśnie całego ciała jednocześnie nie obciążając stawów oraz  kręgosłupa. 


Joga
Joga w SPA bije rekordy popularności. Jej terapeutyczne działanie nie budzi żadnych wątpliwości od tysięcy lat. Praktykując jogę odzyskujemy wewnętrzną równowagę, zwalczamy dolegliwości spowodowane stresem, przywracamy zdrowy wygląd skórze.


Kolacja tematyczna 
Szef Kuchni zabierze Państwa w podróż do Grecji,a  przy okazji napewno zadba o Państwa podniebienia. Przy tego rodzaju kolacjach będą Państwo mogli posłuchać muzyki odpowiedniej do danego regionu oraz zapoznać się z panującymi tam zwyczajami.


Wieczór SUSHI
Kuchnia dalekowschodnia dla Europejczyków jest pełna niespodzianek, w większości pozytywnych. Jest przy tym bardzo różnorodna, o czym wie każdy jej miłośnik. Podczas tego wieczorku Szef Kuchni przygotuje nigiri, hosomaki oraz wiele innych. 


Spotkanie z wizażystką MARY KAY
Spotkanie z profesjonalistką w tym temacie. Pomoże, doradzi, wytłumaczy ..:)

Plan pobytu znajduje się poniżej
POBIERZ PLAN POBYTU

# #
hotelsystems.pl