Hotel Elbrus*** SPA & WELLNESS
PAKIETY
SPRAWDŹ PROMOCJE%

SPA w Szczyrku

To wyjątkowe miejsce w Hotelu Elbrus*** w Szczyrku.
Właśnie tutaj przy dźwiękach relaksacyjnej muzyki, pośród cudownych aromatów odbywają się masaże oraz zabiegi pielęgnacyjne ciała i twarzy. Szeroki wachlarz usług ma na celu nie tylko poprawę wyglądu, ale w głównej mierze chodzi o poprawę stanu zdrowia i samopoczucia. Relaksacyjne, orientalne i lecznicze masaże w prowadzają w stan głębokiego relaksu, niwelują napięcia i działają antystresowo. Zabiegi kosmetyki twarzy czy ciała oczywiście poprawiają wygląd skóry, ale w dużej mierze regenerują ją, opóźniają procesy starzenia, co pozytywnie wpływa na nasze samopoczucie i niejednokrotnie na jakość życia.
Wybierając się do hotelu spa warto skorzystać ze strefy relaksu. W ciągu normalnego tygodnia pracy rzadko kiedy mamy czas aby wybrać się na basen, dlatego wychodząc naprzeciw potrzeb naszych Gości oddajemy do dyspozycji basen z jacuzzi oraz strefę saun. Sauny i łaźnie doskonale detoksy kują organizm, poprawiają stan skóry oraz pozytywnie oddziaływają na układ oddechowy, krwionośny i ruchowy.
Warto więc skorzystać z kąpieli w basenie lub saunie.

Bywa i tak, że nie możemy sobie pozwolić na dłuższy wyjazd do hotelu spa w górach. Jest jednak rozwiązanie takiego problemu. Otóż w naszym górskim SPA dostępne są pakiety DAY SPA.
Wystarczy na jeden dzień przyjechać do hotelu Elbrus, aby poczuć się lepiej, regenerować ciało i umysł.
Specjalnie skomponowane zestawy zabiegów nakierowane na różne potrzeby sprostają oczekiwaniom poprawy wyglądu
i samopoczucia. Pakiety DAY SPA to idealny pomysł, aby chociaż na chwilę oderwać się od rzeczywistości.

Sprawdź interesujące Cię zabiegi!

# # #
hotelsystems.pl